DOSTAWAOdbiór osobisty


Jeżeli macie ochotę osobiście kupić swoją wymarzoną czekoladę, możecie to zrobić u jednego z naszych dystrybutorów, gdzie znajdziecie cały nasz asortyment. W takim przypadku nie ma potrzeby składania zamówienia przez internet. W przypadku większych zakupów prosimy o kontakt na jpczekolada@gmx.com. Postaramy się, aby całe Wasze planowane zakupy mogły być zrealizowane "od ręki" w wybranym punkcie dystrybucyjnym.
Staramy rozszerzać się naszą sieć dystrubutorów, dlatego sprawdzajcie na bieżąco zakładkę Dystrybutorzy.
Masz pomysł na Dystrybutora? Pisz: jpczekolada@gmx.com.


Twoja dostawa


Wszystkie zamówienia wysyłamy do 2 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do czwartku. Ponieważ czekolada jest produktem spożywczym wrażliwym na uszkodzenia mechaniczne i termiczne, staramy się maksymalnie skrócić czas podróży Waszego zamówienia. Dlatego właśnie nie wysyłamy paczek w piątki.


Twoja letnia dostawa


Lato sprzyja upałom, a upały sprzyjają roztopionej czekoladzie. Bez względu na porę roku dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zabezpieczyć przed uszkodzeniem Waszą ulubioną czekoladę. Niemniej jednak w trakcie dużych upałów nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że zamówione przez Was produkty nie ulegną uszkodzeniu na skutek przebywania w zbyt wysokiej temperaturze. Dlatego uprzejmie prosimy, abyście wzięli to pod uwagę, składając zamówienie w gorące dni roku.


Koszt dostawy


Podany na stronie internetowej koszt dostawy stanowi cenę brutto i jest jednorazowy. Zawiera wszystkie drobne elementy, jak: koszt opakowania transportowego, pakowania, znaczka itd., które umożliwią dostarczenie zamówienia pod wskazany przez Was adres.